O mnie

Moja świadoma przygoda z rozwojem duchowym rozpoczęła się w 2002 r. Początkowo było to dosyć chaotyczne poszukiwanie jakiegokolwiek sposobu poradzenia sobie z własnymi problemami, aż w końcu stopniowo, coraz jaśniej i wyraźniej przejawiła się i wykrystalizowała moja własna duchowa ścieżka.

 

Moje poszukiwania rozpoczęłam od przeczytania kilku książek na temat magii, psychotroniki i pozytywnego myślenia. Potem były liczne warsztaty, sesje, praca z afirmacjami, modlitwa i medytacja. Kilkuletnia dosyć intensywna praca nad sobą zaczęła przynosić oczekiwane rezultaty. Z czasem ugruntowywało się we mnie coraz większe poczucie wewnętrznej mocy i boskiego wsparcia. Zapragnęłam wtedy mieć realny wpływ na kreowaną przeze mnie rzeczywistość, bawić się światem wokół mnie, a co najważniejsze spełnić moje życiowe marzenia o: pracy dla ludzi i wśród ludzi, harmonijnym wspierającym partnerze, pracy, która będzie przede wszystkim moja największą pasją i życiu pełnym przygód i egzotycznych podróży. W między czasie trafiłam na moje pierwsze szkolenie z Reiki i to był strzał w 10-tkę. Okazało się, że mam do tego talent a dotyk, który daje mozliwość niesienia pomocy innym, sprawia ogromną przyjemność mojej duszy. Zaczęłam rozwijać się w tym kierunku, na chwilę obecną posiadam stopień mistrzowski. W tej chwili już całkiem zapomniałam, jak to jest być człowiekiem wiecznie zalęknionym, nieśmiałym i niepewnym siebie. Z perspektywy wielu lat dochodzę do wniosku, że mój indywidualny rozwój duchowy doprowadził mnie do momentu, w którym stałam się szczęśliwą i spełnioną kobietą. Gdy myślę o swoim dzieciństwie uświadamiam sobie, że wszystkie moje najpiękniejsze marzenia, stały się moją rzeczywistością. A moja przewodnia afirmacja to:

Cieszę się z tego co mam, Doceniam to i Otwieram się na więcej.

Obecnie moje życie jest świadomą podróżą w głąb siebie, podróżą w której odkrywam coraz to nowe zakątki mojego umysłu i drzemiące w nim możliwości. Z ufnością płynę boskim nurtem przez życie i korzystam ze wszystkich Boskich Darów i Błogosławieństw. Jeśli jesteś zainteresowany poprawa jakości swojego życia, swoich związków, swojej pracy lub z jakiegokolwiek innego powodu czujesz, że to dobry moment, by coś zmienić lup poprawić w swoim życiu – zapraszam do kontaktu ze mną.